19.10.16

...ואם כבר לבד - אז שיהיה בתנועה

חדר האוכל של קיבוץ גשר (תרשו לי לשער וסליחה מראש ממי שנעלב מההערכה הזאת) לא היה מעולם כל כך אטרקטיבי.

כשכל השדמותים והכפר-תבורים נהרו אתמול בערב בהמוניהם להופעה של התקווה 6 בכפר תבור, נסענו אנחנו לכיוון ההפוך, עם הפנים אל הנהר ואל מדינת ירדן השכנה, חושבים שרק אנחנו וארקדי ומיכה שטרית (ובעצם גם ז'אן פול) נשב עכשיו בחברותא אינטימית ואולי אף מעט מביכה בחדר האוכל של קיבוץ גשר, ונעביר ביחד איזה ערב קצר ולא מחייב.

פסטיבל עמק המעיינות, עוד אחד מאירועי סוכות שדווקא השנה יוצא שאנחנו פוקדים ולא רק שומעים עליהם מרחוק.
אצלי קודם כל צריך הרי להיות נעים בעיניים. אם משהו מעוצב טוב - מבחינתי את חצי הדרך אל לבי הוא כבר עשה. וכזה היה הקטלוג של פסטיבל עמק המעיינות, אז קנו אותי בלי הרבה מאמץ. וכשראיתי שארקדי (דוכין, נו, אלא מי?) מארח את מיכה בחדר האוכל של קיבוץ גשר, אמרתי לעצמי שאמנם גשר זה חור אמיתי אבל יש מצב, למה לא...

מפה לשם, מה אתם יודעים, היינו אתמול בערב בהופעה אמיתית, מרהיבה, מרגשת, ארוכה (בקטע טוב!) וסופר סופר מקצועית ומושקעת על אף הפריפריאליות של הצד המארח (חדר האוכל של קיבוץ גשר, סיי נו מור...).

תוך כדי, כל שיר שמתחיל אני חושבת לעצמי שזה ה-שיר שלהם, אבל אז מגיע עוד אחד, ועוד אחד, ונשארתי בלי מילים ונרגשת ומחייכת, כן, היה באמת ערב מהטובים ביותר!

פינה של אסקפיזם להיום - כי סוכות ויש מלאאאא מה לעשות - לכו הערב לראות את שולי רנד שר מאיר אריאל בפסטיבל בנימינה ליצירה ישראלית. וספרו לי אח"כ איך היה, כי בטוח שיהיה מעולה וצערי אני לא אהיה שם.

ולסיום סיומת - בפינתנו האהובה שיר של יום חולין נעשה היום כבוד כמובן לחבורת המופלאים, בעיני הפינק פלויד שלנו - פרדי על הבוקר - החברים של נטשה. כי כשמופע נפתח עם השיר הזה - זה לא יכול להיות פחות ממושלם. וזה היה מושלם!


יאללה חמודים, תהנו לכם,

ושהיום הזה יהיה מעולה!

 

Loading...
Loading...