22.9.16

היום הראשון של הסתיו


רואים את התמונה הזאת? ככה נראתה הילדות שלי. קטפת ושדה כותנה בסתיו. ימים של תחרות בין הגשם והקוטפים, מי יגיע קודם. זה מדהים איך הכלים החקלאיים העצומים של ג'ון דיר, אשכרה עושים לי את זה עד היום... והיום, אתם יודעים - היום הוא היום הראשון של הסתיו על-פי הגדרות לוח השנה.

יצא ככה, שדווקא ביום הראשון של הסתיו, היום אני חסידה. חסידות כשאתה ילד בקיבוץ הן ממבשרי הסתיו. כשאת אמא במושב - חסידות הן הנשים שמפנקות יולדת טריה שחזרה הביתה מבית החולים. היום אני החסידה של ליאת המהממת ואני גאה להיות חלק מקהילה שעושה דברים כאלה.

בכלל - בזמן האחרון יותר ויותר יוצא לי להיות מעורבת קהילתית. תכלס - זאת המהות שלי. תכלס - בגלל זה הקמתי את בול בפוני. היה לי חזון שנולד מאהבת האנשים והחיבורים, לעשות את הדבר הקהילתי הזה. אני אגב מאד מאד מתרגשת בימים האחרונים, כי הצטרפו לבול בפוני המון חברים חדשים וזאת מבחינתי ממש הגשמת החזון. אז קודם כל חברים חדשים - ברוכים הבאים, איזה כיף שאתם כאן! תהנו ותרגישו חופשי להתוודע מבפנים ולקחת חלק באפשרויות שהקהילה הזאת מציעה.

אתמול היה לי ערב שעניינו שיא הקהילתיות תוך כדי רגע פרטי מרגש - ערב שמתחיל שנת מצוות לילדי כיתה ז' - כן, אני באמת אמא של ילד בכיתה ז', לא מאמינה כי רק אתמול אני הכנתי כתובות אש והתאמנתי על גשר חבלים למפגן האש בבר-מצווה של כיתת "אילנות" ופתאום...
והיה ערב סופר מרגש, אני מקווה ומאמינה שעומדת לפנינו שנה שתהיה חוויה בלתי נשכחת לכולנו - הורים וילדים. חזרתי בהיי אמיתי!

ומאחר ואנחנו סופר קהילתיים היום - בואו תראו את המודעה של ניצן, שמזמין אתכם להפנינג עסקים פתוחים - כאן אצלנו בשדמות דבורה בחוה"מ סוכות. יש עוד זמן ואני עוד אשוב ואזכיר לכם - אבל בינתיים - תציצו, תכירו קצת את מה שמחכה לכם כאן, יהיה מגניב!

פינה של אסקפיזם להיום - אז מה עושים היום? או. היום עושים קניות! תכלס, החגים כבר אוטוטו  כאן. ויש כאן בחצר האחורית של "עינבלים" - חנות הגלריה הכי שווה בגליל התחתון, אירוע מכירת חג מקסים, מלא אווירה ויופי ומלא מלא דברים שווים. נכון, אני משוחדת, לקוחה שבויה של כמה וכמה מהשפע שיהיה שם - סוסים מנצחים, אתם יודעים איך זה... אבל אתם - אם עוד לא סגרתם את הפינה של מתנות לחגים - לעצמכם ולדודה שתארח אתכם - בואו בואו! רוצים קצת פרטים? כנסו דחוף...

ולפינתנו הבלתי מנוצחת - שיר של יום חולין Pink Floyd - Wish You Were Here. מוקדש באהבה לכל האנשים שאנחנו מתגעגעים אליהם.

תהנו לכם, 


ושהיום הזה יהיה מעולה!
Loading...
Loading...