8.9.16

רגע חגיגי

אולי זה בגלל שיום חמישי היום, עם התחושה החגיגית שנלווית אליו, הבטחה למשהו טוב שיקרה בסופ"ש (חובה לעשות משהו נעים ללב בכל סופ"ש, אחרת בשביל מה בכלל התכנסנו כאן?).
ואולי זה בגלל שטיפה מעונן בחוץ - ואני בתכלס פריקית של גשם וחורף וסגריר.
ואולי זה בגלל שכבר שבוע שהילדים חיזל"שו את החיים של כולנו, כולם חזרו למסגרות, כולם התחילו סופר-סופר ברגל ימין את החזרה לשיגרה, ואני כאן שוב בשקט שלי.
ואולי זה בגלל היומן החדש שלי.

יש לנו מסורת זוגית, ממש מאז שהכרנו, שבכל בואכה תשרי אנחנו קונים יומן ביחד או זה לזה (מה שיוצא אני מרוצה). מן טקס לא מדובר אבל רב חשיבות (בעיני) - תכלה שנה וקללותיה, והיומן המקושקש והמרוט של השנה שעברה מוסט הצידה לטובת אחד חדש, נקי, חגיגי ומבטיח. אני יודעת שהמון אנשים עכשיו אומרים לעצמם שמי בכלל משתמש עוד ביומן פיזי, עם כל האאוטלוק והטלפונים והטכנולוגיה המתקדמת, אבל בקטע הזה אנחנו מאד מסורתיים. אוהבים לכתוב, לסמן V, למחוק, לקשקש ולשרטט. אני באופן אישי מייחסת חשיבות על למראה של היומן. כמו רוב הדברים בחיי, הוא חייב להיות לי נעים בעיניים... והשנה יש לי יומן נהדר, מלא איורים של יונת קציר, שאפשר לצבוע או להשאיר AS IS, שחור-לבן. הרבה יותר מרגש בעיני לקנות ציוד משרדי מלקנות בגדים, תכלס...

אז אולי זה באמת בגלל כל אלו. תחושה חגיגית התגנבה לי אל הלב קודם, אני מרימה עוד כוס קפה לכבודה, תישארי איתי.

חברים שלי, היום בפינת האסקפיזם היומית אני מפנה אתכם אל המודעה של הלה. ב"תא תרבות" במושב לכיש יוקרן הסרט החדש של האחים היימן, היוצרים הדוקומנטריים המעולים. כנסו, יש את כל הפרטים במודעה, נראה שיהיה מעולה! הסרט הזה גם זכה בפרס הקהל בפסטיבל ברלין, והאחים היימן לרוב לא מאכזבים. 
.
ולסיום סיומת - שיר של יום חולין להיום אסף אמדורסקי - פגישה לאין קץ. 
מקסים. עושה הרבה כבוד לכל הנוגעים בדבר. שיהיה לכם סופ"ש נעים, רגוע, ממלא מצברים - ושמח!

תהנו לכם, 


ושהיום הזה יהיה מעולה

 

Loading...
Loading...