5.9.16

הי הי.


מאז שבול בפוני (ואני שמאחורי הקלעים) פתח את שעריו ללא תשלום, המון אנשים הצטרפו אלינו, לקהילה המתרחבת והולכת. זה מרגש מאד, אני מוכרחה לציין, ומברכת את כולכם שהצטרפתם. אני גם מזמינה אתכם להזמין חברים שלכם, הורים שלכם ובכלל... אנשים טובים שאתם מכירים. אגב, יש כאן מנוע שלם מאחורי הקלעים שאתם לגמרי מוזמנים לעשות בו שימוש. אני מתכוונת לכל עניין המודעות באתר. לפרסם, לשאול, להתייעץ, לחפש וכו'.
אני אתן מדי פעם זרקור על חדר אצלנו בבית בול בפוני, ואתם מוזמנים לשוטט בו ובחדרים האחרים (באתר קוראים להם קטגוריות...).

למשל היום. זרקור על החדר "חיות וחיוכים".יש קבוצה בפייסבוק שאני חברה בה, שנקראת "המועדון לחבר". קבוצה של קיבוצניקים שהרבה מהם בכלל אקס-קיבוצניקים שעדיין חיים את החלום ושברו, בעיקר בהומור, הרבה מאד הומור. אתמול במועדון לחבר התגייסו החברים לעזור לחבר הלל לחפש חזיר, וברוח ההתנדבות הקיבוצית, אני מתגייסת גם ושולחת אתכם אל המודעה של הילל גם כאן אצלנו. בעיקר אגב, כדי שתראו שגם מודעות הזויות מתקבלות כאן באהבה גדולה...

כן, לפעמים תפגשו כאן מודעות שראיתם גם במקומות אחרים. זה בגלל שבול בפוני שואף להפגיש גם מי שהוא לא חיית פייסבוק למשל ואינטרנט בכלל עם כל המידע שמסתובב ברשת. אז זה בסדר, לגיטימי ומתקבל באהבה גדולה, אם תפרסמו כאן גם מודעות שפרסמתם במקומות אחרים. המודעות שלכם תגענה לאנשים שפחות נגישים אליכם במרחבים הפרטיים שלכם. 

ועוד משהו... אני מאד רוצה לתת לכם פינה של אסקפיזם, המלצה יומית קטנה, על משהו לעשות, לראות או לחוות, באופן כזה או אחר. באופן כללי, כאג'נדה, בול בפוני הוא מרחב שיתופי וקהילתי, ולכן אני אשמח מאד לתת לכם את הבמה להמליץ לפעמים בעצמכם בפינה האסקפיסטית שלי. מוזמנים ליצור איתי קשר במייל עם ההמלצות שלכם. הפידבקים - עלי.

ולפיכך... בפינת האסקפיזם היומית...
היום יום שני, אתם יודעים... עדיין לא מתחילים להריח קצה של סופשבוע, ולכן אני משאירה אתכם בבית, לא צריך להתאמץ יותר מדי.
אני באופן אישי כמעט כמעט שלא רואה טלוויזיה. הרגעים המעטים שבהם יוצא לי, הם הרגעים שבהם אני מקפלת כביסה. אוגרת הרים של כביסה כדי שאפשר יהיה לראות משהו די ארוך (טוב, נגיד שזאת הסיבה שבגללה אני אוגרת כביסה...), ואז מדליקה בהתרגשות את המסך הקטן - ומתחילה להתלבט. תכל'ס, אין טעם להתחבר לסדרה ואז לראות פרק פעם ב... כבר הבנתי את זה ולכן מתמקדת בסרטים. גם ככה פיצוי על העדר יציאות לקולנוע באופן כמעט מוחלט לצערי מאז שעברתי לגליל התחתון (וזה היה מזמן..).
כל ההקדמה הזאת, כדי לספר שמצאתי ב-VOD של סלקום TV (לא פרסומת! אף אחד לא משלם לי על זה!), את הסרט האלמותי "מי הפליל את רוג'ר ראביט"! קשה להאמין אבל הסרט הזה כבר עוד מעט בן 30, והוא עדיין חדשני ומרהיב ואני ממליצה לכם, באמת, גם מי שראה כבר המון פעמים (אני, נו...) - קחו לכם שעתיים, לכו על זה, לא תצטערו! ...ומשפט שאני אוהבת כל כך מהסרט הזה - "אני לא רעה, רק ציירו אותי ככה" (ג'סיקה ראביט, אשה). חכם ומקסים ונהדר.

ועכשיו - לקינוח - 
שיר של יום חולין להיום אביתר בנאי - פרגולה. 
איך אני אוהבת זמרים שחושפים את האמת של החיים שלהם, המציאותית והלא זוהרת כמו שזה נראה מבחוץ, בשבילנו פשוטי העם. החדש של אביתר בנאי. תקשיבו למילים... 

יאללה חברים, תהנו לכם, 


ושהיום הזה יהיה מעולה!
Loading...
Loading...