10.7.16

...

פקק תנועה. מאריך את הדרך בחצי שעה, מאריך את זמן המחשבות, לפעמים מוציא מהדעת. מכירים את זה שרק רוצים שמשהו כבר יקרה בפקק הזה? לא משנה מה, רק להפיג את השעמום. אתמול בערב, כביש הסרגל. פקק ארוך, רגיל, של מוצ"ש, של מטיילים שחוזרים מהצפון, ואני בפקק הזה בדרך לפגוש את גיל ההתבגרות שלי, את חבורת החברות מביה"ס, שהיום אנחנו קרובות אפילו יותר מאז.
סירנה, צ'קלקה מאחורי, רכב משטרה דוהר, עוקף אותי ואני מוצאת שאני שמחה על העניין המחודש בפקק הזה. מה זה? התופעה הישראלית המוכרת - סקרנים... רק שיהיה מעניין, לא משנה מה, העיקר שיהיה מעניין... גם אני חוטאת בזה, כמובן... מתה לדעת מה קרה שם, שהוא דוהר. 

ובפגישה עם הבנות, זה בדיוק העניין אני חושבת. תוך שניות, כאילו לא עברה כמעט חצי שנה מהפגישה הקודמת שלנו, צוללות תוך שניות אל ההכי מעניין, אל ההארד קור של מי שאנחנו. למי יש זמן בכלל להתקדם בזהירות? פגישות כמעט חטופות, שבקושי מצליחות להתארגן מרוב שהחיים והחיים והחיים...

אני כל כך שמחה על ההזדמנויות לראות את החברות שלי.
ליל שאלה אותנו - תגידו דבר טוב ודבר רע שהגיל הביא איתו. דברים רעים - לא בעיה למצוא. בעיקר כמובן - בגידת הגוף... הדברים הטובים - הם רבים והם טובים אבל איתן אני שמחה על החברות. על הנשים בחיים שלי, והכי לא ממקום פמיניסטי. אם יש דבר שאני לא יכולה לשאת - זה השיח הפמיניסטי. אבל אוהבת בנות - את החברות שלי - בכל ליבי, ושמחה שהגיל הביא איתו את זה שנשים לא מאיימות עלי בשום צורה - ופעם זה ממש לא היה ככה...
החברות נותנות כוח. השיתוף נותן את הידיעה שלא רק אני מתחבטת ונחבטת עם הילדים. וכולנו מסכימות שלא מבזבזים זמן על מי שלא משתף בחזרה. 

וכאן ועכשיו - קייטנת אמא החלה. יום ראשון בקייטנה - יום של מיתוג. אני נוכחת כמה הילדים רגילים שהכל מהיר ונטול תהליכים. זה מאתגר, אני מנסה להוביל אותם באיזו דרך שתכננתי, נראה מי יישבר ראשון. Wish me luck!
 
ולכם - שיר של יום חולין להיום שמרית גריילסאמר - הבית ריק. שיר עדין ומקסים. שיהיה לכם שבוע טוב...

אז תהנו לכם, 
 
 
שהיום הזה יהיה מעולה
Loading...
Loading...